Tipy na týždeň – výročná púť do Marianky, Mesto nádeje a seminár NEVYHORITEĽNÍ

Tipy na týždeň – výročná púť do Marianky, Mesto nádeje a seminár NEVYHORITEĽNÍ

Aj s príchodom nového školského roka máme pre Vás stále ponuku stráviť čas na duchovne hodnotných akciách. Čaká nás výročná púť do Marianky, koncert Mesto nádeje v Starej Ľubovni aj seminár NEVYHORITEĽNÍ. Viac sa už ale dozviete z výberu podujatí internetovej stránky VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

Výročná púť do Marianky

Pri príležitosti slávnosti Narodenia Panny Márie Vás v dňoch 07. – 09. septembra 2018 pozývame na výročnú púť do Marianky. Program začne v piatok večer mládežníckou sv. omšou a následným Večerom Božieho Milosrdenstva. V sobotu bude súčasťou púte archijerejská liturgia sv. Jána Zlatoústeho s celebrantom vladykom Petrom Rusnákom, bratislavským eparchom, ďalej modlitba ruženca, koncert Choru Augustini, krížová cesta, ale aj litánie a sviečkový sprievod od lurdskej jaskyni do baziliky. Vyvrcholením programu bude nedeľná pontifikálna sv. omša pri lurdskej jaskyni o 11.hod., ktorú bude celebrovať Mons. Stanislav Zvolenský, bratislavský arcibiskup, metropolita. Po svätej omši požehná obnovený areál Svätej studne.

Mesto nádeje 2018

Katolícke spoločenstvá v Starej Ľubovni opäť volajú po prebudení v meste a pozývajú Vás na tretí ročník evanjelizačného koncertu Mesto nádeje 2018. Koncert sa uskutoční v sobotu 08. septembra 2018 od 17.00 hod v športovej hale v Starej Ľubovni. Cieľom tohto projektu je ponúknuť mladým ale aj starším ľuďom rozhodnutie žiť život s Ježišom Kristom. V spolupráci so spoločenstvami a farnosťami mesta chcú pozvať ľudí do života v spoločenstve, ponúknuť im nielen modlitebné zázemie, priestor pre ďalšie spoznávanie Boha a budovanie vzťahu s Ním, ale aj množstvo zábavy, športu a spoznanie nových ľudí.

Seminár NEVYHORITEĽNÍ /ako horieť a nevyhorieť v rýchlom svete biznisu/

Už teraz by sme Vám radi dali do pozornosti seminár NEVYHORITEĽNÍ. Je to pozvánka pre tých, ktorým už ich práca nerobí takú radosť ako predtým. Ak sa cítite zavalení povinnosťami a hoci využívate čas múdro, aj tak nestíhate a strácate silu riešiť i každodenné úlohy rodinného života, ste možno blízko k vyhoreniu. Cestu k tomu ako horieť a nevyhorieť v rýchlom svete biznisu nám prídu pomôcť hľadať rečníci semináru Marián Kolník, Vladimír Maslák, Ján Košturiak, Mário Tomášik. Seminár sa uskutoční v piatok 14. septembra 2018 v Bratislave a registrovať sa naň môžete už teraz cez internet.

Informácie o aktuálnych kresťanských akciách a podujatiach vám aj dnes priniesla VÝVESKA.SK, portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.