V septembri sa uskutoční seminár o vyhorení pre podnikateľov a manažérov

V septembri sa uskutoční seminár o vyhorení pre podnikateľov a manažérov

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina (ďalej len Martindom) organizuje seminár určený najmä pre podnikateľov a manažérov, tentokrát na tému, ako horieť, a nevyhorieť v rýchlom svete biznisu. Jednodňový seminár s názvom “Nevyhoriteľní” sa uskutoční v piatok 14. 9. 2018 na Rožňavskej 17 v Bratislave. Hlavnými rečníkmi budú certifikovaný kouč, mentor a lektor Marián Kolník, zakladateľ Podnikateľskej univerzity a autor viacerých kníh Ján Košturiak, katolícky kňaz a zakladateľ OZ Dobrý Pastier o. Vladimír Maslák, psychologička a koučka Denisa Zlevská a vedúci spoločenstva Martindom Mário Tomášik.

Na seminári budú účastníci hľadať cestu k tomu, ako sa stať “nevyhoriteľnými”. Ako sa uprostred náporu zastaviť a nájsť vnútornú silu a múdrosť vidieť veci z perspektívy orla, a nie zajaca, ktorý je neustále “v behu”. Ak sa človek naučí žiť a pracovať ako “nevyhoriteľný”, profitovať z toho bude nielen on sám, ale aj jeho rodina, kolegovia či podriadení.

Cena vstupného na seminár je 60 EUR pre vopred registrovaných účastníkov. Zahŕňa program od 9.00 do 15.30, pitný režim, občerstvenie a obed formou švédskych stolov. Prihlásiť sa cez internet sa dá do 9. 9. 2018. Vstupné na mieste je 80 EUR. Pre neregistrovaných účastníkov nie je možné zabezpečiť obed. Počet účastníkov je limitovaný na 120 miest. Viac informácií a možnosť registrácie na www.martindom.sk. V prípade otázok je k dispozícii kontakt info@rozvijame.sk.