Leto so svätými – duchovná príprava na návštevu pápeža Františka

Leto so svätými – duchovná príprava na návštevu pápeža Františka

Milí priatelia, mnohí už určite oddychujete so svojimi rodinami a užívate si čas relaxu a pokoja. Povzbudenie potrebuje určite aj naša duša, a tak máme pre Vás ponuku. Pripravili sme miniprojekt s názvom Leto so svätými.  

Počas leta vždy v pondelok, stredu a piatok hneď ráno nájdete malé povzbudenie pre dušu na našom profile na Facebooku alebo ak nemáte sociálne siete, môžete sa na odber myšlienok svätých prihlásiť tu a prídu Vám do mailovej schránky.
Pôjde o myšlienky svätých či blahoslavených, ktorých všetci poznáme, ale aj tých menej známych. Zároveň je táto iniciatíva aj súčasťou  duchovnej prípravy  na návštevu Svätého Otca Františka, ktorá bude v termíne 12.-15. septembra 2021. Počas svojej pastoračnej cesty u nás by mal navštíviť Bratislavu, Prešov, Košice a Šaštín.Pozývame Vás, pridajte sa k nám a naplňte svoju dušu podnetnou myšlienkou, ktorá bude pulzom Vášho dňa. Buďme odvážni a napodobňujme tie správne vzory akými sú svätci.

Svet potrebuje radostných ľudí, ktorí sú svedectvom Božej lásky k nám. Rovnako ako pápež František. On nás naplnil radosťou z toho, že nás príde osobne povzbudiť.

Veríme, že aj jeho návšteva a myšlienky, ktoré prinesieme počas leta na sociálnej sieti, môžu byť obohatením a povzbudením na našej ceste k svätosti.

Tak čo, pridáte sa? Prepošlite túto správu aj svojim priateľom a pozvite ich k radosti lebo radosť rozdávaním rastie :).