Tipy na týždeň – stretnutie s Marcom Pozzom, prednáška R. de Souza – “Čo je gender ideológia?” a konferencia Ježiš lieči

Tipy na týždeň – stretnutie s Marcom Pozzom, prednáška R. de Souza – “Čo je gender ideológia?” a konferencia Ježiš lieči

Aj počas tohto adventného obdobia myslíme na Vás a pripravili sme pre Vás ponuku hodnotných duchovných akcií. Čaká nás stretnutie s Marcom Pozzom, prednáška Raymonda de Souza – “Čo je gender ideológia?” konferencia Ježiš lieči.. Viac sa už ale dozviete z výberu podujatí internetovej stránky VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

Pozývame na stretnutie s Marcom Pozzom

Pozývame Vás na prezentáciu knihy rozhovorov pápeža Františka a talianskeho kňaza Marca Pozzu o modlitbe “Zdravas´, Mária”, ktorú predstaví sám spoluautor Marco Pozza.  Na stránkach tejto knihy pápež odhaľuje svoj vzťah k Márii, neobchádza ani svoj postoj k žene vo všeobecnosti a k ženám, ktoré zohrali významnú úlohu v jeho živote. Marco Pozza je katolícky teológ, novinár, televízny moderátor a väzenský kaplán v Padove, známy predovšetkým svojou zanietenosťou pre prácu s mládežou. Píše pre rôzne časopisy a je autorom trilógie o osobe Ježiša Krista. Prezentácia knihy s autogramiádou sa bude konať v stredu 5. decembra v predajni SSV v Žiline o 16:30 hod. a po sv. omši o 18:00 hod. vo farnosti Božieho milosrdenstva v Žiline-Hájiku. Vo štvrtok 6. decembra navštívi Marco Pozza Košice, kde sa s ním možete stretnúť o 16:30 hod. v predajni SSV na Dominikánskom námestí a po sv. omši o 18:00 hod. vo farnosti Sv. Rodiny v Košiciach-Furči.

Prof. Raymond de Souza na Slovensku – “Čo je gender ideológia?”

V dňoch 9. a 10. decembra zavíta na Slovensko prof. Raymond de Souza, delegát medzinárodnej misie pri najväčšej pro-life organizácii Human Life Internacional (HLI). Sám o sebe píše, že je „pôvodom Brazílčan, milosťou katolík a občianstvom Američan.“ Pravidelne cestuje po svete a prezentuje témy, ktoré sa týkajú ochrany života a rodiny. Je prezidentom  Inštitútu Najsvätejšieho Srdca Ježišovho v USA. V nedeľu 9. decembra ho privítame v Dome Quo Vadis v Bratislave, kde vystúpi s prezentáciou “Čo je gender ideológia”. Hovoriť v nej bude o tejto materialistickej ideológii založenej na diktatúre relativizmu, ktorá hrozí zničením rodiny a spoločnosti. V pondelok 10. decembra s touto prezentáciou vystúpi na Teologickej fakulte v Košiciach a na tému “Fatimské posolstvá a ochrana rodiny v dnešných dňoch” bude hovoriť v pondelok večer v Pastoračnom centre pri kostole Sv. Rodiny Košice-Furča .

Konferencia Ježiš lieči

Už teraz by sme Vám radi dali do pozornosti konferenciu “Ježiš lieči”, ktorá sa uskutoční 15. decembra v kine Oko v Trnave. Ak máte v rodine ťažkú chorobu a zmietate sa vo víre otázok: Prečo práve moje dieťa? Prečo práve ja? Je choroba “dar” alebo prekliatie? Spôsobili sme si to sami? Kedy sa to skončí?, tak sa príďte povzbudiť a nájsť nádej v slovách hostí konferencie, ktorí vsadili všetko na Božiu liečiteľskú moc. Popri štyroch známych slovenských evanjelistoch – Luboš Lacho, Alexander Barkóci, Branislav Škripek či Julo Slovák, vystúpia aj ľudia s osobnými svedectvami o uzdravení, ako aj malý, nevidiaci klavirista Branko Dvorecký s mimoriadnym talentom. Prineste aj svojich „chorých blízkych“ a hostia konferencie ich radi požehnajú.

Informácie o aktuálnych kresťanských akciách a podujatiach vám aj dnes priniesla VÝVESKA.SK, portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.